29-04-2020 |

Trainingen tijdens de Corona-periode


Vanaf vrijdag 1 mei mag de jeugd weer trainen. Kijk in de MHC Roden app wanneer je training hebt! 

Vanaf de C-jeugd trainen de teams in kleine groepjes. De managers/coaches delen de teams op in 2 groepen. Bij opmerkingen(als je op de training klikt) kun je zien of de training voor groep 1 of groep 2 is. 




Wij verzoeken iedereen om het document goed door te lezen en door te spreken met uw kinderen en om de aanwijzingen van de coronaverantwoordelijke/trainers op te volgen. Er zijn al genoeg regels waar de trainers zich aan moeten houden, dus discussies hierover maken het niet makkelijker voor ze.  

Een aantal maatregelen willen we extra benoemen:







Hou je aan het routeplan en volg de aanwijzingen van de "Corona verantwoordelijke" altijd op.




O uders/verzorgers mogen niet op het complex komen.




Voor de ouders:



- Er komt een drop-off zone voor gebrachte kids. Kids kunnen uit de auto springen en ouders moeten daarna weer doorrijden. Bij het oppikken idem dito. Er mag niet geparkeerd worden op de parkeerplaats! Onze coronaverantwoordelijke zal hierop toezien. 

Auto: Breng uw kinderen  5 minuten voor aanvang  van de trainingen en haal ze direct na afloop op. Blijf in uw auto zitten.

Fietsen: Kom 5 minuten voor aanvang van de trainingen en wacht op de parkeerplaats totdat je het complex mag betreden. Na afloop van de trainingen verlaat je het complex (en de parkeerplaats) zo snel mogelijk. 



Voor de spelers:



- Fietsen van de spelers kunnen geparkeerd worden op de daarvoor bestemde plek. 



- Er is een looproute op het complex. We verwachten dat iedereen deze volgt en 1,5 meter afstand zal houden. De route is uitgezet op het complex. 

- Kom omgekleed naar de club. Het clubhuis is DICHT. 

- Neem een zwart en een wit shirt mee naar de training voor de partijvormen (er zijn ook op 1,5 meter partijvormen te doen). 



P.s. Het complex blijft gesloten tot 20 mei! We doen dan ook nog steeds een beroep aan de ouders, leden en niet-leden om er voor te zorgen dat er niemand gebruik maakt van ons sportpark tot 20 mei.

Het complex is alleen geopend voor de teams die op dat moment mogen trainen.