06-10-2017 |

Start Funkeyhockey

Beste Funkey liefhebbers,

Morgen beginnen we weer aan een leuke en sportieve ochtend vol met sportspelletjes en leren jullie de grondbeginselen van het hockey. Hockey is er voor iedereen, dus ook voor de allerkleinsten! Om kinderen alvast op een leuke en natuurlijke manier kennis te laten maken met sportief bewegen is er Funkey.
Oftewel: FUN is goed, bewegen is KEY = FUNKEY

De Funkeytrainingen gaan in principe altijd door. Mocht het weer tegen zitten, dan laten wij dit uiterlijk 8:30 weten op de dag zelf. Er zal dan een berichtje op zowel de website als op Facebook staan dat de Funkeytraining is afgelast.
Bij geen bericht gaat Funkey dus gewoon door!

Mocht je na dit berichtje denken ‘wat klinkt dit leuk, kan ik morgen nog meedoen?’ Dat kan! Funkey is een instuif voor jonge kinderen in de leeftijdscategorie 4 t/m 6 jaar oud. Dus doe sportieve kleding aan en kom langs!

Wij hebben er ontzettend veel zin in en hopen op een gezellige ochtend!

Starttijd: 9:30
Eindtijd: 10:15 met afsluitend een beker ranja in het clubhuis!
Locatie: MHC Roden

Tot dan!