headerfoto headerfoto headerfoto
 
Algemeen

Trainingsschema 17-6 tm 22-6

16-6-2022 Gisteren zijn alle jeugdteams gepubliceerd. De Dames O25 en D2 zullen vandaag gepubliceerd worden.

De KNHB werkt vanaf komend seizoen met de volgende leeftijdscategorie├źn:
Daarbij hebben wij, om teams geen nummer te hoeven geven, de O12-lijn geen nummer, maar een kleur gegeven. 
Hoofdcategorie Subcategorie Leeftijdsgrens* Oude Teamnaam Nieuwe Teamnaam
Senioren Standaard geen D1/ H1 D1/ H1
Senioren Reserve geen D2/ H2 ev D2/ H2 ev
Senioren O25 onder 25 DJ1/ HJ1 ev DO25-1/ HO25-1 ev
Senioren 30+ 30+ D30A/ H35A ev D30-1/ H30-1 ev
Senioren 45+ 45+ D45A/ H45A ev D45-1/ H45-1 ev
Junioren O18 onder 18 MA1/ JA1 ev MO18-1/ JO18-1 ev
Junioren O16 onder 16 MB1/ JB1 ev MO16-1/ JO16-1 ev
Junioren O14 onder 14 MC1/ JC1 ev MO14-1/ JO14-1  ev
Junioren O12 onder 12 MD1/ JD1 ev MO12-1/ JO12-1 ev
Jongste Jeugd O10 onder 10 M8E1/ J8E1 ev MO10-1/ JO10-1 ev
Jongste Jeugd O9 onder 9 M6E1/ J6E1 ev MO9-1/ JO9-1 ev
Jongste Jeugd O8 onder 8 MF1/ JF1 ev MO8-1/ JO8-1 ev

Helaas lukt het niet om de trainingen in Lisa te krijgen voor deze data. Daarom het trainingsschema op de volgende manier

Vrijdag 17-6


16.00-17.00
MO12-Blauw (Water) - Nienke de Jong
MO12-Rood (Water) - Nienke Vorenkamp & Meike Castro
JO10 (Zand) - Tim K├╝hr
MO10(Zand) - Anna & Minke Westra
MO9 (Zand) - Mare Mooi
Nieuwelingen Onder 10 (Zand) 

17.00-18.00
MO14-1 (Water) - Brent Hoekstra & Yonnar Venema
MO14-2 (Water) - Bas Wolf
JO14-1 (Zand) - Stan Ronner

18.00-19.00
MO16-1 (Water) - Stan Ronner
MO16-2 (Water) - Matthijn Oijnhausen & Niels Essink
DO25-1 (Zand) - Sven Schuitemaker & Frank Fial
MO18-1 (Zand) - Anna Muntinga

19.00-20.30
Dames 1 en NK-Jong Dames 1 (beide op water)

20.30-22.00
Heren 2 

Maandag 20 juni

18.30-20.00 uur
MO18-1  - Anna Muntinga (Water)

20.00-21.30
Trimhockey + H35A (Water)

Dinsdag 21 juni

17.30-18.30 
Keeperstraining - Matthijn Oijnhausen (Water)

18.30-20.00
MO16-2 - Matthijn Oijnhausen (Water)
DO25-1 - Sven Schuitemaker/Frank Fial (Water)

20.00 -21.30
Heren 2

Woensdag 22 juni
14.45-15.45
Nieuwelingen Onder 10 jaar (Water)
MO9 (Water)

15.45-16.45
MO10 (Water)
JO10 (Water)

16.45-17.45 uur
MO12-Rood - Nienke Vorenkamp & Meike Castro (Zand) 
MO12-Blauw - Nienke de Jong (Zand)

17.00-18.30
JO14 - Stan Ronner (Water)

18.30-20.00 uur
MO16-1 - Stan Ronner (Water)
MO14-1 - Brent Hoekstra & Yonnar Venema (Zand)
MO14-2 - Bas Wolf (Zand)

Vrijdag 24 juni
Start RodenGodenCup Dag 1 (meer info volgt)

Woensdag 29 juni
RodenGodenCup Dag 2

Woensdag 6 juli
RodenGodenCup Dag 3

Vrijdag 8 juli
RodenGodenCup Dag 4 - Finaledag en laatste trainingsdag 2021/2022

Reacties


Er zijn nog geen reacties, plaats uw reactie hieronder

Reageer op het nieuws


Eten op de club!

Vrijdag 8 juli eten op de club: patat met snack

eten op de club

Sponsoren

Agenda

Nog geen agenda punten.

Contact

Adres
Roderweg 2
9301 RE Roden
secretariaat@mhcroden.nl