headerfoto headerfoto headerfoto
 

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Meisjes O18-1 Anna Muntinga Water
20:00 - 21:45 Heren H30-1 Water
20:00 - 21:45 Trimhockey Edwin Prak
Rutger Bakker
Water
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes O14-1 Brent Hoekstra
Yonnar Venema
Water - CD
17:00 - 18:30 Meisjes O14-2 Bas Wolf Water - AB
18:30 - 20:00 Dames 2 Yonnar Venema Water - CD
18:30 - 20:00 Dames O25-1 Frank Fial
Sven Schuitemaker
Semi - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O16-2 Matthijn Oijnhausen
Niels Essink
Water - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 Alex Stok
Sven Schuitemaker
Yonnar Venema
Water
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Meisjes O10 Water
15:00 - 16:00 Meisjes O9 Water
15:00 - 16:00 Nieuwelingen O10 Water
16:00 - 17:00 Jongens O10 Tim Kühr Water - AB
16:00 - 17:00 Meisjes O12-Blauw 1 Nienke de Jong Water - AB
16:00 - 17:00 Meisjes O12-Rood 2 Meike Castro
Nienke Vorenkamp
Water - CD
17:00 - 18:00 Jongens O14-1 Stan Ronner Water - CD
18:00 - 19:30 Dames 1 Julius Labberton Water - AB
18:00 - 19:30 Dames 2 Nynke Zijlstra Water - CD
18:00 - 19:30 Meisjes O16-1 Stan Ronner Semi
19:30 - 21:00 Heren 1 Jack Meester
Tim Kühr
Water
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:30 - 21:30 Dames D30-1 Jantine Schuiringa
Anoek Vos
Water
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens O10 Tim Kühr Semi - AB
16:00 - 17:00 Meisjes O10 Anna Westra Semi - CD
16:00 - 17:00 Meisjes O12-Blauw 1 Nienke de Jong Water - AB
16:00 - 17:00 Meisjes O12-Rood 2 Nienke Vorenkamp Water - CD
16:00 - 17:00 Meisjes O9 Mare Mooi Semi - CD
17:00 - 18:00 Jongens O14-1 Water - CD
17:00 - 18:30 Meisjes O14-1 Brent Hoekstra
Yonnar Venema
Semi - CD
17:00 - 18:30 Meisjes O14-2 Bas Wolf Semi - AB
17:00 - 18:30 Meisjes O16-1 Stan Ronner Water - AB
18:00 - 20:00 Heren 1 Jack Meester
Tim Kühr
Water - CD
18:30 - 20:00 Heren 2 Alex Stok
Sven Schuitemaker
Yonnar Venema
Water - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O18-1 Anna Muntinga Semi - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Nynke Zijlstra Water - CD
20:00 - 21:30 Dames O25-1 Frank Fial
Sven Schuitemaker
Water - AB
20:00 - 21:30 Meisjes O16-2 Matthijn Oijnhausen
Niels Essink
Semi - CD

Eten op de club!

Vrijdag 30 september, patat met broodje hamburger.

eten op de club

Sponsoren

Agenda

Nog geen agenda punten.

Contact

Adres
Roderweg 2
9301 RE Roden
secretariaat@mhcroden.nl